Lojistik

Şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kendi lojistik ağını ve tecrübelerini kullanımınıza açmıştır.

Komple Yük

Komple Yük

Komple yük, bir aracın (tır, kamyon, konteyner, gemi, uçak, vagon gibi) tamamını yada belli sayıda müşteri için ayrılmış her bir alandan birini kaplayacak yüke denir. Daha hızlı ve kontrolünüz altında olan bir taşıma sistemidir. Yükünüzün kapıdan kapıya taşıması imkanı sunar.

Depolama

Depolama

Depolama,  belirli periyotlarla gönderilecek olan yüklerin sevkiyatların sekteye uğramamısı için bir merkezde saklanması ve vakti gelince nakliyesinin yapılmasıdır. Ayrıca sahanızda tutamadığınız ama ihtiyaç anında kullacak malzemenin sakladığı yerdir.

Parsiyel Nakliye

Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, yükün hacim ve ağırlığına bağlı olarak değişebilir. Yükünüzün hacmi kargo için büyük ama nakliye aracının tamamını kaplamıcak kadar küçükse buna parsiyel yük denir. Kargoda çıkacak yüksek maliyet yerine bir araca bir kaç müşterinin yükü konulmaktadır.

İthalat

İthalat

İthalat, yurtdışı ürünlerin, hizmetlerin veya malların, kullanılmak veya satılmak amacıyla ülkeye sokulmasıdır. Her ithalat kendi başına bir organizasyon planlaması ile gerçekleşir. Ara nakliye, ana nakliye ve gümrüklemelerin doğru hesaplaması gerekmektedir.

Ambar

Ambar

Ambar nakliye, bir ara depo oluşturarak farklı müşterilerin yüklerini bir araya getirilerek, belli bir sevkiyat rotası için toplama yapılması ve taşınmasıdır. Bu yöntem, parsiyel nakliye ile benzerdir ancak depolama stoklama alanları kullanılarak organize edilir.

Gümrükleme

Gümrükleme

Gümrükleme, yurtdışından gelen ve ya yurtdışına çıkan ürünlerin gümrüklerden geçmesi için gerekli evrak ve ödemelerin düzenlenip takip edildiği sistemdir. Evraklamada oluşabilecek basit bir hatanın ağır sonuçları olabilme riski olan bu sistem profesyonellik gerektirir.

Biz Profesyoneliz

Mühendislik

Hedefe ulaşmak için tam sorumluluk alır ve profesyonel ekibimiz ve bilgimizden yararlanırız.

Biz Güveniliriz

Takım Çalışması

Hızlı, Yaratıcı, Çalışkan. Birbirimizi uzun zamandır tanıyoruz ve hatta eskiden rakiptik.

Biz Yaratıcıyız

Tasarım

Yaratıcı insanlara sahip çıkıyor, bağlantı kuruyor, destekliyor ve yatırım yapıyoruz.

Yılların Tecrübesi

Karmaşık konulara basit cevap verebilme yeteneğimiz yıllarca saha tozu yutmanın eseridir

Sertifikalı Şirket

Standartların gerekliliklerini aşan anlayışımızla çevre ve yönetim sistemlerinde hassasız

Eğitime Güven

Eğitim, zihinsel çeviklik, problem çözme ve mantıksal becerilerimizi geliştirmenize yardımcı oluyor

Sıkı Çalışma

Endüstriyel tecrübe, yıllarca sıkı çalışma ve kendimizi adamamız sonucu elde ettiğimiz kıymetlimizdir.