Image

Uyum Komitesi

 

Yönetim Kurulu Başkanı'nın başkanlığını yaptığı Komite, İcra Kurulu Başkanı, Grup Uyum Görevlisi'nin yanı sıra iş, hukuk ve insan kaynakları fonksiyonlarından yönetim temsilcilerinden oluşur.

Uyumluluk Komitesi, Grup genelinde İş Etiği ve Uyumluluk Programımızı periyodik olarak gözden geçirir ve uyumla ilgili konularda Yönetim Kuruluna politika rehberliği sağlar.

Uyum Komitesi, görev alanı kapsamında iş ortaklarının ve ana tedarikçilerin atanmasını da gözden geçirir. Uyum Komitesi'nin faaliyetlerine ilişkin düzenli raporlar Yönetim Kurulu'na sunulmaktadır.

 

 

logo pp

İş Etiği ve Uyum Kuralları

Proje Planlama olarak, en yüksek dürüstlük ve iş etiği standartlarını benimseyerek mükemmellik sunmaya kararlıyız.

Ağımızın tamamında İş Etiği ve Uyumluluk programı uyguladık. Programın merkezinde İş Etiği ve Uyum Kuralları bulunmaktadır. Kuralların ilke ve kuralları tüm Grup faaliyetleri için geçerlidir ve aşağıdaki alanlardaki teknik ve mesleki davranış standartlarını içerir:

  • Bütünlük
  • Çıkar Çatışmaları
  • Gizlilik
  • Rüşvetle Mücadele
  • Adil Pazarlama

Şirketimiz prosedürleri gereği tüm çalışanlarımız ve alt yüklenicilerimiz sürekli etik ve uyum eğitimleri almakatadırlar. Şeffaflığı Dürüstlük, şeffaflık ve etik standartlarımızın titizlikle uygulanmasını sağlamak için kuruluşumuz genelindeki çalışanları ve yönetimi teşvik eder ve etik sorunların dile getirilebilecekleri ve buna göre rehberlik sağlanabilecek bir iş yeri ortamını destekleriz.

En önemlisi, iş ahlakını ve uyumluluğu tüm ticari hususların üzerinde tutarız. Kurallarımızın etkili bir şekilde uygulanmasını sağlamak için İş Etiği ve Uyumluluk programımız, şirketin dış denetçileri tarafından yıllık olarak bağımsız bir değerlendirmeye tabi tutulur.

Her seviyede iş beklentilerini aşarken yüksek standartları korumaktayız. Ne tür bir mühendislik projeniz olursa olsun, size yardımcı olabiliriz.
Gerçekten harika sonuçlar elde etmek için gerekli becerilere sahip dinamik gençler ve tecrübeli eğitimli kadroyu bir araya getirdik.

Biz Profesyoneliz

Mühendislik

Hedefe ulaşmak için tam sorumluluk alır ve profesyonel ekibimiz ve bilgimizden yararlanırız.

Biz Güveniliriz

Takım Çalışması

Hızlı, Yaratıcı, Çalışkan. Birbirimizi uzun zamandır tanıyoruz ve hatta eskiden rakiptik.

Biz Yaratıcıyız

Tasarım

Yaratıcı insanlara sahip çıkıyor, bağlantı kuruyor, destekliyor ve yatırım yapıyoruz.

Yılların Tecrübesi

Karmaşık konulara basit cevap verebilme yeteneğimiz yıllarca saha tozu yutmanın eseridir

Sertifikalı Şirket

Standartların gerekliliklerini aşan anlayışımızla çevre ve yönetim sistemlerinde hassasız

Eğitime Güven

Eğitim, zihinsel çeviklik, problem çözme ve mantıksal becerilerimizi geliştirmenize yardımcı oluyor

Sıkı Çalışma

Endüstriyel tecrübe, yıllarca sıkı çalışma ve kendimizi adamamız sonucu elde ettiğimiz kıymetlimizdir.